Zástupci zahraničních oddělení ze 16 zemí se tento týden potkají na VŠE

Tento týden probíhá na VŠE již jedenáctý ročník „Prague International Staff Week“. Organizuje jej Oddělení zahraničních styků VŠE (OZS) pro kolegy ze zahraničních oddělení partnerských univerzit. Cílem je především sdílení zkušeností s internacionalizací, organizací studentských a učitelských mobilit a možnosti zapojení do projektů mezinárodní spolupráce.

V týdnu od 24.-27. dubna 2023 VŠE přivítá 24 zástupců zahraničních oddělení z 23 škol a 16 zemí. Pozvání přijali kolegové např. z Finska, Německa, Francie, Velké Británie i z Kanady.

OZS připravilo pro účastníky „11th Prague International Week“ bohatý program. Kromě přednášek o mezinárodních programech na VŠE, digitalizaci i PR aktivitách, proběhnou diskuze a workshopy zaměřené na administrativní i praktickou stránku realizace studentských a učitelských mobilit. Chybět nebude ani zajímavý kulturní a společenský program, např. komentovaná prohlídka centra Prahy či oslavy 70. narozenin VŠE, které proběhnou 26. 4. 2023.