Informace vedení VŠE a fakult k zahájení výuky s ohledem na aktuální situaci

Informace studentům

1. Zahájení výuky v novém akademickém roce začne podle platného harmonogramu, to je v pondělí 16. září 2024 prezenční formou.
  2. Pokud se nebudete moci dopravit do Prahy, resp. Jindřichova Hradce a účastnit se výuky podle rozvrhu, kontaktujte prosím mailem své vyučující a dohodněte se s nimi na předání potřebných informací a případném nahrazení výuky.
  3. V případě, že se z vážných důvodů spojených s aktuální situací nebudete moci účastnit výuky déle než v následujícím týdnu, informujte o tom i svá studijní oddělení.
  4. Pokud jste byli Vy či Vaši blízcí přímo zasaženi povodněmi a potřebovali byste psychologickou pomoc, můžete kontaktovat Akademickou psychologickou poradnu, kde se Vám budou přednostně věnovat. V případě, že Vám povodně způsobily materiální nebo finanční škody, které Vám budou komplikovat Vaše studium, můžete se obrátit o pomoc na své děkanky/děkany nebo na rektora.

Informace zaměstnancům

1. Žádáme Vás, abyste v případě potřeby bez odkladu individuálně řešili se studenty případy, kdy jim aktuální situace znemožní prezenční účast na výuce.
  2. V případě, kdy by Vám znemožnila aktuální situace dostavit se do školy, dohodněte včas se svými vedoucími kateder na zajištění výuky, a o případných úpravách, které by bylo nutné provést, včas informujte studenty.