Národní finále jazykových olympiád na VŠE /29. 5. – 31. 5./

29. května
31. května
2024

Fakulta mezinárodních vztahů se letos podruhé stává garantem národního finále jazykových olympiád pro studenty středních a základních škol. Tyto prestižní soutěže, konané každý školní rok, nabízí účastníkům možnost předvést své jazykové dovednosti ve finálovém kole, které se po loňském online ročníku letos uskuteční prezenčně.

Na národní finále se sjíždějí nadějní mladí jazykoví nadšenci od 10 do 18 let z celé České republiky, což z této události dělá výjimečnou příležitost nejen pro soutěžící, ale i pro jejich rodiny, jejichž podpora má jistě podíl na jejich úspěchu.

Národní finále pro jednotlivé jazyky – angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu a ruštinu – se konají 29., 30. a 31. května 2024. Vítězové nejenže obdrží ocenění a ceny od partnerů soutěže, ale i uznání za jejich vynikající jazykové schopnosti. Detailní informace o cenách a partnerech jsou dostupné na webu akce.

Tato událost nejenže slouží jako významná platforma pro rozvoj jazykových dovedností mladých lidí, ale také zdůrazňuje náš závazek podporovat akademické a vzdělávací výměny na národní úrovni. Jsme velice hrdí na to, že může hostit a garantovat národní finále těchto olympiád, a těšíme se na úspěšné uskutečnění této akce.

Národní finále jazykových olympiád na VŠE /29. 5. – 31. 5./