Návštěva japonských studentů na VŠE

Oddělení zahraničních styků (OZS) přivítalo minulý týden skupinu japonských středoškolských studentů, aby jim představilo možnosti studia na VŠE. Návštěva je výsledkem spolupráce mezi Study in Prague (SIP) a středoškolskými poradci na mezinárodních školách po celém světě. Stále více studentů a jejich rodičů v zahraničí zvažuje studium na pražských vysokých školách a velmi oceňují možnost osobně navštívit školy.

Studenti strávili na VŠE celé dopoledne, prohlédli si školu, dozvěděli se o našich programech a popovídali si se studenty VŠE.

Návštěvu organizovalo konsorcium Study in Prague se středoškolskou poradkyní Miwou Kitamura podruhé, během týdne (19.7. -30.7.2024) měli studenti možnost prohlídnout si kampusy 5 pražských vysokých škol (UK, VŠE, VŠCHT, ČZU, ČVUT), zažít Prahu z blízka a dozvědět se více o české kultuře.

Návštěva japonských studentů na VŠE