VŠExpedice: Vzdělávací zážitkový program pro středoškoláky na VŠE

Nedávno skončilo další kolo unikátního vzdělávacího programu Vysoké školy ekonomické v Praze s názvem VŠExpedice. Tento zážitkový program je určen pro studenty středních škol a jejich pedagogy a nabízí jedinečnou příležitost poznat kampus VŠE na Žižkově, prohloubit a otestovat své znalosti.

Co VŠExpedice nabízí?

• Odborné přednášky na různá témata z ekonomických a dalších vědních disciplín vyučovaných na VŠE
  • Interaktivní ekonomickou hru, ve které studenti objevují žižkovský kampus a sbírají virtuální finanční zdroje
  • Poznávání areálu VŠE na Žižkově v doprovodu současných studentů
  • Možnost ptát se na vše ohledně studia, zkoušek, ubytování či aktivit ve studentských organizacích

VŠExpedice probíhá během jara a podzimu a těší se velkému zájmu. Na jaře 2024 se zúčastnilo 14 středních škol z různých koutů České republiky, celkem 345 studentů. Největší zájem byl o přednášky zaměřené na marketing a management.

Jarní běh VŠExpedice 2024 v číslech:

• 6 termínů (11.4., 12.4., 19.4., 17.5., 24.5., 31.5.)
  • 14 zapojených středních škol
  • 345 účastníků – středoškolských studentů
  • 16 odborných přednášek
  • Účastníci z Prahy i dalších měst (Jablonec nad Nisou, Tábor, Teplice, Kutná Hora, Příbram, České Budějovice, Svitavy)

Jsme rádi, že se k nám hlásí školy, které se již dříve VŠExpedice zúčastnily a plánují se zapojit i do dalšího běhu programu na podzim.

Chcete se zúčastnit příštího běhu VŠExpedice se svou třídou? Další běh proběhne na podzim!
Více informací můžete nalézt na https://vsexpedice.vse.cz/

VŠExpedice: Vzdělávací zážitkový program pro středoškoláky na VŠE