Vysoká škola ekonomická v Praze a Finanční správa ČR podepsaly novou smlouvu o spolupráci

Rektor Vysoké školy ekonomické v Praze Petr Dvořák a generální ředitelka Finanční správy ČR Simona Hornochova podepsali 14. 5. 2023 smlouvu, která umožní 30 pracovníkům Finanční správy získat na Fakulta financí a účetnictví VŠE v Praze vzdělání v bakalářském studijním programu Zdanění a daňová politika.

Podpis smlouvy navazuje na první skupinu zaměstnanců finančních úřadů, kteří zahájili studium v roce 2019, úspěšně jej absolvovali a nyní již drží v ruce svůj bakalářský diplom.

Podpisu smlouvy byli přítomni za VŠE také proděkan FFÚ Ladislav Mejzlík, který stál u zrodu spolupráce FFÚ s GFŘ, garantka studijního programu Alena Vančurová a vedoucí katedry veřejných financí Jana Tepperova Za GFŘ pak ředitelka odboru vzdělávání Eva Ujcová.

Vybraní studenti zahájí své studium v září 2023. Víme, že studium při zaměstnání není nikdy jednoduché, a tak jim přejeme takové studijní úspěchy, abychom se s nimi mohli potkat za tři roky při bakalářské promoci!