Zahájení Týdne inovací na VŠE /6.11. – 10.11./

Již dnes začíná na Vysoké škole ekonomické Týden Inovací. Tento týden je věnován podpoře a propagaci moderních forem vzdělávání a je zaměřen na modernizaci tradičních výukových metod, posílení interakce mezi studenty a akademickým personálem, a na podporu implementace Learning Management Systému (LMS) na naší univerzitě.

Týden Inovací je příležitostí pro studenty a učitele, aby se seznámili s nejnovějšími trendy v oblasti vzdělávání a technologií. Řada workshopů, přednášek a interaktivních seminářů nabídne účastníkům možnost získat praktické zkušenosti a nové vědomosti, které mohou obohatit jejich akademický i profesní život.

Týden Inovací je důkazem našeho závazku neustále zlepšovat a inovovat vzdělávací proces na VŠE. Věříme, že moderní přístupy k výuce přinesou našim studentům nejen lepší pochopení učiva, ale také jim umožní být konkurenceschopnějšími na trhu práce.

Pro více informací o programu jednotlivých fakult navštivte náš kalendáře jednotlivých fakult nebo školní intranet.

Těšíme se na vaši účast!