Studijní referent/ka českých studijních programů

Fakulta podnikohospodářská Vysoké školy ekonomické v Praze hledá Studijního referenta/Studijní referentku českých studijních programů

Požadujeme:

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • vysokou úroveň komunikačních a organizačních dovedností
  • pečlivost
  • odpovědnost
  • samostatnost a aktivní přístup
  • znalost práce na PC
  • komunikační úroveň znalosti cizího jazyka výhodou
  • nástup ihned/nejpozději září 2024.

Náplní práce je zejména organizační podpora studentů FPH od podání přihlášky po promoce, komunikace se studenty, vyřizování žádostí, příprava potřebných dat o studiu pro vedení fakulty.

Nabízíme:

• zajímavou práci na plný pracovní úvazek a dobu určitou v příjemném prostředí širšího centra Prahy (Žižkov)
  • stabilní zázemí úspěšné fakulty a vysoké školy
  • interní vzdělávání
  • 6 týdnů dovolené, školní rekreační zařízení, tábory a prázdninové akce pro děti zaměstnanců, jazykové, sportovní a další odborné kurzy pro zaměstnance
  • příspěvek na stravování, výhodný tarif pro mobilní telefony vč. dat, příspěvek na důchodové připojištění, možnost využití firemní školky atd.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání životopisu vč. krátké motivace co nejdříve na mail hana.lorencova@vse.cz.