Nestihli jste fakultní dny otevřených dveří? Pusťte si záznam

Každá z šesti fakult VŠE uspořádala začátkem roku pro uchazeče o bakalářské a navazující magisterské studium fakultní den otevřených dveří – příležitost, jak získat potřebné informace o konkrétním studijním programu, fakultě, studentských spolcích i třeba o ubytování. Pokud jste některý z nich nestihli nebo byste si nějakou pasáž rádi pustili znovu, jednotlivé záznamy jsou nyní k dispozici na YouTube:

V prosinci 2021 proběhl také celoškolní ONLINE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, záznam a další praktické informace najdete na webu denotevrenychdveri.vse.cz.

Přijímací řízení

Uchazeči se až do 30. dubna 2022 mohou hlásit na bakalářské a navazující magisterské studium na VŠE. Pro akademický rok 2022/23 nabízí všechny fakulty celkem 25 bakalářských36 magisterských programů, včetně 4 respektive 8 programů vyučovaných v angličtině. Základní informace o přijímacím řízení a studijních programech najdete na webech jednotlivých fakult a také ZDE, uchazeči o magisterské studium ZDE.

Přijímací řízení a podmínky přijetí se u každé z fakult liší. Proto doporučujeme bedlivě prostudovat jednotlivé materiály a v případě dotazu kontaktovat příslušné studijní oddělení.