Marketingový tým Uniqway hledá posilu

Projekt Uniqway roste, a tak jeho tým marketingu a PR složený ze studentů VŠE hledá nového člena. Chcete se podílet na tvorbě komunikace pro unikátní službu provozovanou studenty? Zajímá vás marketing a PR? Rádi byste využili teoretické znalosti ze školy v reálném projektu a ovlivnili jeho další směřování? Pak zašlete svůj životopis a pár vět o sobě do 16. 5. 2021 na adresu kariera@uniqway.cz. Podrobnosti ZDE.

O Uniqway

Studentský tým ze tří pražských univerzit – Vysoké školy ekonomické v Praze, Českého vysokého učení technického v Praze a České zemědělské univerzity v Praze – vyvinul a v roce 2018 spustil celoevropsky jedinečnou koncepci sdílení vozidel Uniqway. Podmínky pro to, aby služba mohla vzniknout, vytvořily ŠKODA AUTO ČR, ŠKODA AUTO DigiLab a výše zmíněné univerzity zastoupené mentory jednotlivých týmů.
Carsharingová platforma je k dispozici studentům a pedagogům vysokých škol. Uživatelé s vozy za rok 2020 najeli přes 400 000 km. Studenti z VŠE mají na starosti marketingovou strategii a spravují sociální sítě, studenti ČVUT vymysleli a zrealizovali celý technický koncept a design služby, ČZU se stará o její provoz. Více informací o službě včetně ceníku naleznete na webu uniqway.cz.